TJ0251530000G
MFR.Part #
TJ0251530000G
JLCPCB Part #
C2683158
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 12~24 1x2P 2 20A 2P 300V 5.08mm Green Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS