TA2441630000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TA2441630000G
JLCPCB Part #
C6546351
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 24 300V 5.08mm Blue Through Hole 插件,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS