TA2341630000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TA2341630000G
JLCPCB Part #
C6278024
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 23 23P 300V 5.08mm Blue Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS