TA1741630000G
MFR.Part #
TA1741630000G
JLCPCB Part #
C5954361
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 17 17P 300V 5.08mm Blue Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS