TA0941630000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
TA0941630000G
JLCPCB Part #
C5975358
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 300V 5.08mm 9 9P Blue Through Hole Plugin,P=5.08mm Screw Terminal Blocks ROHS