T31104530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
T31104530000G
JLCPCB Part #
C5974756
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 11 300V 5mm 8A Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS