T22301510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
T22301510000G
JLCPCB Part #
C6273173
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 10A 23 300V 5mm Green Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS