T21AH-M0607-501A2020-TA
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
T21AH-M0607-501A2020-TA
Description
1 250mW 500Ω ±20% ±300ppm/℃ - Potentiometers, Variable Resistors ROHS