PTC10LV10-502A2020
MFR.Part #
PTC10LV10-502A2020
JLCPCB Part #
C6256382
Description
1 330mW 5kΩ ±100ppm/℃ ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS