PT15NV18-502A2020-S
MFR.Part #
PT15NV18-502A2020-S
JLCPCB Part #
C6629746
Description
1 250mW 5kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS