PT15NV18-205A2020-S
MFR.Part #
PT15NV18-205A2020-S
JLCPCB Part #
C6629741
Description
1 250mW 2MΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS