PT15NV18-102A2020-S
MFR.Part #
PT15NV18-102A2020-S
JLCPCB Part #
C7329137
Description
1 1kΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS