PT15LV18-254A2020-S
MFR.Part #
PT15LV18-254A2020-S
JLCPCB Part #
C7329115
Description
1 250kΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS