PT15LH06-502A2020-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT15LH06-502A2020-S
JLCPCB Part #
C5848508
Package
Plugin
Description
1 250mW 5kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS