PT15LH05-252A2020-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT15LH05-252A2020-S
JLCPCB Part #
C6629707
Package
Plugin
Description
1 2.5kΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS