PT15GV12-104A2020-PM-S
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
PT15GV12-104A2020-PM-S
JLCPCB Part #
C7329112
Package
Plugin
Description
1 100kΩ 250mW ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS