PT10MV10-102A2020-S
MFR.Part #
PT10MV10-102A2020-S
JLCPCB Part #
C5829649
Description
1 150mW 1kΩ ±20% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS