PT10LV10-472A2020-PM-S
MFR.Part #
PT10LV10-472A2020-PM-S
JLCPCB Part #
C5829597
Description
1 150mW 4.7kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS