PT10LV10-252A2020-S
MFR.Part #
PT10LV10-252A2020-S
JLCPCB Part #
C5829591
Description
1 150mW 2.5kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS