PT10LV10-223A2020-PM-S
MFR.Part #
PT10LV10-223A2020-PM-S
JLCPCB Part #
C6149066
Description
1 150mW 22kΩ ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS