PT10LV10-101A2020-PM-S
MFR.Part #
PT10LV10-101A2020-PM-S
JLCPCB Part #
C6629627
Description
1 100Ω 150mW ±20% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS