OQ2471500300G
MFR.Part #
OQ2471500300G
JLCPCB Part #
C6622668
Description
-40℃~+115℃ 1 1x24P 20A 24 24P 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS