OQ2454510300G
MFR.Part #
OQ2454510300G
JLCPCB Part #
C5839627
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x24P 20A 24 24P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS