OQ2454500300G
MFR.Part #
OQ2454500300G
JLCPCB Part #
C7322753
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x24P 20A 24 24P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS