OQ2453010000G
MFR.Part #
OQ2453010000G
JLCPCB Part #
C6350655
Description
-40℃~+115℃ 1 1x24P 20A 24 24P 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Open Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS