OQ2412810300G
MFR.Part #
OQ2412810300G
JLCPCB Part #
C6350651
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x24P 24 24P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS