OQ2412010300G
MFR.Part #
OQ2412010300G
JLCPCB Part #
C6134901
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x24P 24 24P 3.5mm 300V Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS