OQ2354510300G
MFR.Part #
OQ2354510300G
JLCPCB Part #
C7322727
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x23P 20A 23 23P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS