OQ2312510300G
MFR.Part #
OQ2312510300G
JLCPCB Part #
C7322709
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x23P 23 23P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS