OQ2271500300G
MFR.Part #
OQ2271500300G
JLCPCB Part #
C6622625
Description
-40℃~+115℃ 1 1x22P 20A 22 22P 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS