OQ2271010300G
MFR.Part #
OQ2271010300G
JLCPCB Part #
C5703097
Description
-40℃~+115℃ 1 1x22P 20A 22 22P 300V 5mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS