OQ2171510300G
MFR.Part #
OQ2171510300G
JLCPCB Part #
C5703083
Description
-40℃~+115℃ 1 1x21P 20A 21 21P 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS