OQ2171000300G
MFR.Part #
OQ2171000300G
JLCPCB Part #
C5703081
Description
-40℃~+115℃ 1 1x21P 20A 21 21P 300V 5mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS