OQ2071510300G
MFR.Part #
OQ2071510300G
JLCPCB Part #
C5817295
Description
-40℃~+115℃ 1 1x20P 20 20A 20P 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS