OQ2054800300G
MFR.Part #
OQ2054800300G
JLCPCB Part #
C6350602
Description
-40℃~+115℃ 1 1x20P 20 20A 20P 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS