OQ2054000300G
MFR.Part #
OQ2054000300G
JLCPCB Part #
C7250120
Description
-40℃~+115℃ 1 1x20P 20 20A 20P 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS