OQ1971000300G
MFR.Part #
OQ1971000300G
JLCPCB Part #
C5703047
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 19 19P 1x19P 20A 300V 5mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS