OQ1871500300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1871500300G
JLCPCB Part #
C6622588
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 18 18P 1x18P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS