OQ1753010000G
MFR.Part #
OQ1753010000G
JLCPCB Part #
C6350560
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 17 17P 1x17P 20A 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Open Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS