OQ16B1500000G
MFR.Part #
OQ16B1500000G
JLCPCB Part #
C6622568
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 150V 16 16P 1x16P 2.5mm 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS