OQ1671800300G
MFR.Part #
OQ1671800300G
JLCPCB Part #
C6350550
Description
-40℃~+115℃ 1 16 16P 1x16P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS