OQ1612500300G
MFR.Part #
OQ1612500300G
JLCPCB Part #
C5817164
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 16 16P 1x16P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS