OQ1554000300G
MFR.Part #
OQ1554000300G
JLCPCB Part #
C7016264
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 15 15P 1x15P 20A 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS