OQ1512500300G
MFR.Part #
OQ1512500300G
JLCPCB Part #
C6944194
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 15 15P 1x15P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS