OQ14B1510000G
MFR.Part #
OQ14B1510000G
JLCPCB Part #
C6350463
Description
-40℃~+115℃ 1 14 14P 150V 1x14P 2.5mm 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS