OQ1471800300G
MFR.Part #
OQ1471800300G
JLCPCB Part #
C7017170
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 14 14P 1x14P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS