OQ1454510300G
MFR.Part #
OQ1454510300G
JLCPCB Part #
C6944175
Description
-40℃~+115℃ 1 14 14P 1x14P 20A 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS