OQ1454000300G
MFR.Part #
OQ1454000300G
JLCPCB Part #
C6346107
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 14 14P 1x14P 20A 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS