OQ1412510300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1412510300G
JLCPCB Part #
C6346096
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 14 14P 1x14P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS