OQ1371800300G
MFR.Part #
OQ1371800300G
JLCPCB Part #
C6134732
Description
-40℃~+115℃ 1 13 13P 1x13P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS